טרמפולינה ברג בקוטר 180סמ

טרמפולינה 1.8

 

טרמפולינה 1.8

האם זה בטיחותי לקפוץ על הטרמפולינה? מדוע טרמפולינה 1.8 מושלמת לגינה? מהם היתרונות של חברת BERG?

זיכרון הילדות של השתוללות, קפיצה בחבל ומשחקי חוץ הוא זיכרון נפלא. העולם השתנה והיום הילדים נמצאים יותר ויותר בבתים, סגורים ומול המסכים. היציאה החוצה לחצר יכולה להיות טבעית אם יש להם סיבה לצאת וכאן הנחת טרמפולינה 1.8 יכולה להיות רעיון מושלם.

לקפוץ על הטרמפולינה זה כיף ובטוח – גם לך

קפיצה על טרמפולינה משחררת את הלחצים, היא מעניקה תרפיה לגוף, יוצרת תחושת הקלה ועבור רבים היא משמשת כהתעמלות של ממש. הקפיצה עוזרת לפתח את שרירי הרגליים והבטן ובסוף כל קפיצה ישנה תחושה של שחרור והנאה.
עבור ילדים רבים שיש להם טרמפולינה בחצר, הקפיצה הופכת להיות חלק טבעי מהיום יום. הם משתוללים בסביבה בטוחה וכאשר החברה היצרנית איכותית כמו BERG, גם ההורים יכולים להצטרף, ללא כל דאגה ולקפוץ בבטחה.

מדוע טרמפולינה 1.8 מושלמת לגינה שלך?

טרמפולינה 1.8 גדולה מספיק כדי שהילדים שלך יוכלו לקפוץ עליה בבטחה והנאה ועם זאת היא לא גדולה מדי ולכן לא תופסת מקום רב בגינה. זהו הגודל המושלם אם ברצונך ליהנות מכל העולמות ולהעניק מרחב בטוח לילדייך.
אם הגינה שלך רחבה מאד, ייתכן שההחלטה שלך תהיה להסתכל על עוד דגמים, גדולים יותר, אך אם היא אינה גדולה, עלייך לדעת שאין כל צורך לוותר על טרמפולינה ובאפשרותך להציב אחת אידאלית לגודל שלה ולהעניק לילדייך ולך שעות רבות של חיוך והנאה.

בחירה בטרמפולינה 1.8 של חברת BERG

חברת BERG מגיעה מהולנד ופיתחה את הטרמפולינות כך שיחזיקו מעמד לאורך שנים בלי כל שינוי כתוצאה ממזג האוויר. בסיס הטרמפולינה עשוי מפלדת אל חלד שאינה מושפעת מהגשם, הקפיצים מוזהבים, חזקים במיוחד ויכולים לשאת משקל רב ומגן הקפיצים אינו סופג מים ולכן אינו מתפורר בתקופת הקיץ. משטח הקפיצה אינו סופג מים, דוחה את קרינת ה UV של השמש ותודות למחלקת הפיתוח של החברה, שומר על האלסטיות לאורך שנים רבות.

לפרטים נוספים ורכישת טרמפולינה 1.8 לגינה שלך, זה הזמן ליצור קשר. 

למידע נוסף, התייעצות וקנייה אודות טרמפולינה אליפסה, נשמח לעמוד לרשותך. למבחר דגמי טרמפולינות ברג לחצו כאן!