טרמפולינה ברג בקוטר 240סמ

טרמפולינה 2.4

 

טרמפולינה 2.4

היכן מומלץ לרכוש טרמפולינה 2.4? היכן אפשר למצוא טרמפולינה 2.4 במחיר משתלם? ומאיזה בית עסק מומלץ לרכוש טרמפולינה לחצר?

אנשים רבים אשר מבינים את מגוון היתרונות שברכישת טרמפולינה לחצר מתעכבים לעיתים עקב החשש מרכישת טרמפולינה אשר אינה מתאימה לגודל ולצורה של החצר שלהם. טרמפולינה 2.4 היא טרמפולינה עגולה בקוטר של 2.44 מטרים, או שמונה רגל (8 FT). אף על פי שישנם מקומות אשר יפרסמו את הגודל רק באחת מן הצורות, הרי שמדובר בטרמפולינות בדיוק באותו הגודל. טרמפולינה 2.4 היא מהטרמפולינות הפופולאריות לחצר מכיוון והגודל שלה מתאים לחצרות במגוון רחב של גדלים המאפשרים לכולם לקפוץ כמו ילדים, ולא משנה מהו גילך.

לאילו חצרות מתאימה טרמפולינה 2.4

בעת חישוב הגודל האידיאלי של הטרמפולינה החדשה שלך, מומלץ להיעזר בגורם מקצועי המכיר את מגוון הטרמפולינות הקיימות ואת הצרכים המרחביים של כל אחת מהן. מכיוון שטרמפולינה 2.4 היא עגולה, ניתן למקם אותה גם במרחק קטן יחסית מן הקירות, באחת מפינות החצר או להעמיד אותה במרכז. חשוב מאוד להתאים את הטרמפולינה לחצר שלך וכיום ישנו מגוון רחב של גדלים לטרמפולינות לחצר.

גדלים נוספים של טרמפולינות לחצר בנוסף לטרמפולינה 2.4 מטרים

בית עסק אשר יכול להציע לך מבחר גדול יותר של גדלים לטרמפולינות איכותיות יהיה הדרך הטובה ביותר שלך לוודא שרכשת את הטרמפולינה הנכונה והטובה ביותר עבור הצרכים שלך. בין הגדלים בהן מגיעות טרמפולינות ישנם דגמים קטנים של טרמפולינה 1.8 מטרים ודגמים ענקיים כגון טרמפולינה גראנד צ'מפיון בגודל של שלושה על חמישה מטרים. בתוך הטווח העצום הזה קיימות אפשרויות רבות לגודל הטרמפולינה החדשה שלך. מומלץ מאוד למדוד את החצר שלך ולהתייעץ עם גורם מקצועי להתאמה מהירה.

Berg ישראל

חברת ברג ההולנדית היא אחת מיצרניות הצעצועים והמתקנים לילדים האמינות והמוכרות ביותר, עם מעל לחמש עשרה שנים של ייצור באיכות ללא פשרות והפצה בארבעים מדינות ברחבי העולם. Berg ישראל היא הנציגה של החברה בארץ – ואנו מזמינים אותך ליהנות מטרמפולינה 2.4 איכותית שתהפוך לאטרקציה בחצר שלך עבור כל המשפחה, כל מה שנשאר לך לעשות הוא ליצור עמנו קשר טלפוני ולהתכונן לקפוץ.

למידע נוסף, התייעצות וקנייה אודות טרמפולינה אליפסה, נשמח לעמוד לרשותך. למבחר דגמי טרמפולינות ברג לחצו כאן!