טרמפולינה לחצר בקוטר 430סמ

טרמפולינה 4.3

 

טרמפולינה 4.3

מהם היתרונות של הצבת טרמפולינה בחצר? כיצד אפשר לבחור את גודל הטרמפולינה? אלו פעולות תחזוקה יש לבצע בטרמפולינה?

קפיצה על טרמפולינה 4.3 מעניקה שעות של הנאה. על טרמפולינה בסדר גודל שכזה יכולים לעלות ילדים, נוער ואפילו מבוגרים, כל עוד היא עשויה מקפיצים חזקים במיוחד. היתרונות בקפיצה הם הוצאת אנרגיה, שחרור לחץ ומתח, פעילות מוטורית גסה ועבור מבוגרים מדובר בהתעמלות של ממש.

הדרך לבחור את גודל הטרמפולינה לחצר שלך

ההבדלים בין הטרמפולינות השונות הוא בעיקר בגודל שלהן ובצורה. חברת BERG מייצרת טרמפולינות קטנות וגדולות כמו טרמפולינה 4.3. ההחלטה איזו טרמפולינה מתאימה לך צריכה להתקבל בהתאם לגודל החצר שלך וכמה שטח ברצונך להשאיר פנוי.
אם החצר שלך גדולה, טרמפולינה גדולה תתאים לך ביותר, היא תאפשר לך ולילדייך לעלות עליה, לשחק ולקפוץ עליה ותשב שעות רבות של הנאה. אם ברצונך להתייעץ לפני הקנייה, פעולה זו פשוטה וקלה וצוות מקצועי ישמח לעמוד לרשותך ולשרת אותך.

טרמפולינה 4.3 – אלו עבודות תחזוקה יש לבצע

המטרה שלך צריכה להיות רכישת טרמפולינה 4.3 אשר אין כל צורך לבצע בה עבודות תחזוקה. הטרמפולינה של חברת BERG פותחה ועוצבה בהולנד בסטנדרט המאפשר לה לעמוד בעוצמה מול פגעי מזג האוויר. הקפיצים וחלקי המתכת עשויים מפלדת אל חלד (כלומר אינה מושפעת מהרטיבות ומהגשם) ומגן הקפיצים אינו סופד מים ולכן אינו מתפורר בשמש.
בשל איכות הטרמפולינה לא נדרשות לה כל עבודות תחזוקה. היא יכולה להישאר בחוץ, חשופה גם לשמש ולגשם ואיכותה לא תיפגע. כדי להבטיח זאת, חברת BERG מתחייבת ל-5 שנות אחריות.

רכישת טרמפולינה של חברת BERG

ההחלטה לרכוש טרמפולינה 4.3 של חברת BERG צריכה להיות טבעית אם ברצונך ליהנות מטרמפולינה איכותית לאורך שנים רבות. הטרמפולינה עשויה מחומרים עוצמתיים ואיכותיים ומבטיחה לך ולידייך שעות רבות של הנאה.
החברה היצרנית מתמחה בעולם הילדים ומייצרת מזה 25 שנה צעצועים הנמכרים במעל ל-40 מדינות ברחבי העולם. הטרמפולינות עצמן עומדות בתו תקן בין-לאומי ומתאימות לקפיצה של משקל המגיע עד 970 ק"ג.
לרכישת טרמפולינה 4.3, התייעצות וקבלת שירות, זה הזמן ליצור עמנו קשר!

למידע נוסף, התייעצות וקנייה אודות טרמפולינה אליפסה, נשמח לעמוד לרשותך. למבחר דגמי טרמפולינות ברג לחצו כאן!