טרמפולינה לחצר או לגינה שימשה מאז ומעולם משפחות עם ילדים, שהשתמשו במוצר לפיתוח הכושר הגופני, ושרירי הרגליים של הילדים. עם טרמפולינה לחצר תוצרת BERG ניתן לממש זאת ביעילות ובקלות, בשל שימוש ברכיבי האיכות שלא קיימים אצל המתחרים והרכבה ברמה שתרגיע אתכם כי כל העושים שימוש בטרמפולינה שבחצר שלכם – עושים זאת בבטחה.
ואם זה לא מספיק, אזי בנוסף להקפדה הטבעית על נושא הבטיחות, מצוידת ברג בתו תקן אירופאי לבטיחות וגהות, מה שמבטיח מוצר בטוח במאת האחוזים.

טרמפולינה לגינה ולחצר עם רשת הגנה

טרמפולינה אינה רק משתח. הטרמפולינה לחצר מתוצרת ברג מכילה רשת הגנה אשר מיתמרת לגובה רב של מטרים ספורים. רשת ההגנה אינה רק גבוהה, היא גם חזקה מאד. במבחני הריסוק שנערכו לטרמפולינה כבר הפגישו בין הרשת לבין משקלים כבדים של מעל 500 ק"ג והיא עמדה בעומס ובלמה את נפילתם. בפועל, רשת זו  נחשבת לרשת עדינה שבולמת במינימום מגע, ללא כאבים.

קפיץ טרמפולינה גמיש וחזק במיוחד

זהו הקפיץ היחיד בעולם שגם מאפשר קפיצה גבוהה ללא הפעלת מאמץ שריר-רגל רב, וגם הנו עמיד, חזק ונועד לשאת משקלים של 50+ ק"ג. טרמפולינה לגינה או לחצר תוצרת BERG דגם BERG FAVORIT מצוידת בקפיץ Goldspring+ - קפיץ שעשוי כולו מאבץ, אינו מחליד, ומאפשר עמידות לפרק זמן גבוה ביותר, כך שתוכלו ליהנות מהטרמפולינה שהצבתם בחצר למשך שנים רבות בלי לגרור אותה פנימה כדי להגן עליה מפגעי מזג האוויר.

בחירת טרמפולינה לחצר בהתאם לגודל המבוקש

היתרון הנוסף – אין נוסח אחיד לגודל. היצרן ההולנדי חשב על כל סוגי הלקוחות – החל מאלו שרוכשים את המוצר לריבוי קופצים, ועד אלו שרוכשים אותו כאייטם נוסף לבידורם האישי בחצר הפרטית, אשר יאפשר גם מקום פנוי בחצר וגם אזור קפיצה מאובטח. על כן, ניתן לרכוש טרמפולינה לחצר בהתאמה אישית בקוטר 2.7-4.3 מטרים. את ההתאמה ניתן לבצע באתר BERG ולבחור בדגם שיתאים בדיוק למידות החצר שלכם, ולצרכים שלכם מן המוצר.

בריאות הילד, ופיתוח כושר גופני

טרמפולינה לחצר מפתחת לאין שעור את רמת כושרו הגופני של הילד, מחזקת את שריר התאומים שבחלק האחורי של הרגל, ובונה לו סיבולת לב ריאה ברמה מכובדת ביחס לשכבת גילו. ואם אתם מעוניינים במידע נוסף על טרמפולינה לגינה או לחצר – אל תהססו לפנות אלינו ליעוץ -  היכנסו לאתר כעת!
ילדים קופצים בטרמפולינה של חברת ברג
מאמרים נוספים - טרמפולינות לכושר והנאה, טרמפולינה גדולה, טרמפולינה לחצר- שילוב של כושר ובילוי, טרמפולינה - מחיר משתלם, טרמפולינה בעידן המודרני, טרמפולינה לחצר, טרמפולינות, על טרמפולינות, על טרמפולינה לחצר

טרמפולינה לחצר ולגינה