ההיסטוריה של ברג


על מנת שתיהנו לשחק בחוץ, אתם זקוקי למתקני חוץ מהנים ומאתגרים, כמובן! אולי לטרמפולינה לקפיצות מהנות או למכונית פדלים מדהימה שיעניקו לכם חוויות חדשות בכל יום.
זה גם מה שחשב האנק ואן דן ברג לפני 29 שנים.
האנק ואן דן ברג על מכונית הפדלים הראשונה שלו
"בחווה של הוריי תמיד שיחקנו בחוץ. בסופו של דבר, עבר הזמן של המשחקים ואני התחלתי לחשוב על עבודה לחופש. החלטתי לבנות מכונית מרוץ בזמן החופש"
מכונית הפדלים הראשונה של ברג נוצרה מכמה צינורות, קורות עץ,  גלגלי מריצה, רצועה ופדלים מחנות אופניים. המכונית נמכרה עוד לפני שהסתיימה בנייתה. כך התעוררה רוח היזמות....
'אם בניתי מכונית אחת, למה שלא אבנה עוד אחת? או שתיים, או שלוש.....או הרבה? בחופשת הקיץ שלאחר מכן, בניתי כ-20 מכוניות, שהוצאתי למכירה בגינה שממול החווה שלנו'.
כך נוסדה ברג. עם מפעל למכוניות משלה בכפר גלדרלנד שבווקרום, הולנד, ברג היא יצרנית המובילה בעולם של מכוניות לילדים. בנוסף למכוניות, אנו מוכרים משחקי חוץ נוספים שמאפשרים משחק פעיל ומהנה, כמו הטרמפולינות שלנו. תוכלו להתרשם מהמכוניות והטרמפולינות שלנו אצל המפיצים שלנו וכמובן ליהנות מנסיעת מבחן.
'מה שהחל באסם בחווה הפך לחברה בינלאומית. המכוניות שלנו נמכרות ביותר מ-56 מדינות ברחבי העולם. ברג מספקת גם טרמפולינות איכותיות. טרמפולינה היא משחק נהדר עבור ילדים ובני נוער. הטרמפולינה גם מעודדת את הילדים להיות פעילים בהנאה מחוץ לבית. מחלקות הפיתוח שלנו מקדישות זמן רב לבטיחות המוצרים. טרמפולינה של ברג היא טרמפולינה בטיחותית'.
ברג מעוניינת לאפשר לילדים לשחק בחוץ כמה שאפשר. לכן, אנו פועלים מתוך מחשבה על הילדים הקטנים, עבורם פיתחנו את הקו הצעיר כך
שהמכונית הראשונה כבר מחכה להם גם כשהם עדיין קטנים.
'אנו פועלים למען מטרה ברורה, מתוך מיקוד בילדים, מודעות לאיכות הסביבה ותרומה להתפתחות של ילדים. אנו מביאים כל זאת לידי ביטוי
במשימה שלנו'.

האנק ואן דן ברג
מנכ"ל
היבואן הרשמי והבלעדי בישראל של מוצרי ברג מהולנד