טרמפולינה

 
הגיע הזמן להעניק לילד שלכם מתנה אמתית, מתנה שתשביח את הכושר הגופני שלו מבלי לעשות לו שיחות מוטיבציה בדבר החובה לרוץ ולהתנועע, להפעיל את הגוף, או לעשות שימוש במשפטים ששמענו בתור ילדים כגון "נפש בריאה בגוף בריא"... כמובן שניתן להשיג זאת באמצעות מתנה שהילד שלכם לא יפסיק להשתמש בה – ובהנאה גדולה – כי כאשר מדובר בטרמפולינה, שעות ההנאה הן אין סופיות.

בנקודה זו נבקש להדגיש כי בניגוד למקובל היום, ברג ישראל מקפידה שתוכלו לבחור בטרמפולינה איכותית ביותר - ולא עוד דגם מתוצרת המזרח: טרמפולינה BERG FAVORIT תוצרת ברג ההולנדית תעניק לילדיכם, במקביל להנאה, גם בטיחות רבה באמצעות רשת הגנה קשיחה שנבדקה בשני פרמטרים חשובים: שהיא מסוגלת לבלום כל מפגש של הקופץ איתה, ושהבלימה אינה משאירה כאבים, רק מגע קל שבולם את הקופץ. הדברים נבחנו היטב בחברת ברג בעת הייצור, וכעת מוצר האיכות הגיע לארץ!

טרמפולינה – איכות ועצמה

קפיצות ילדים על גבי טרמפולינה משפרות לאין ערוך את הכושר הגופני, מפתחות סיבולת לב ריאה ומחזקות במיוחד את שרירי התאומים – הם השרירים התחתונים בחלק האחורי של הרגליים. מזה זמן רב שהורים וילדים לא מעטים משוועים למוצר איכותי באמת אשר גם ישלב קפיצה איכותית וגם בטיחות וגהות. איכותה של הקפיצה מתאפשרת בזכות הקפיץ Goldspring+ הקפיץ היחיד בתעשיית הטרמפולינות שעשוי כולו מאבץ ולכן אינו מחליד. הקפיץ בנוי לנשיאת משקלים מעל 50 ק"ג ומהווה פריצת דרך בתחום!

התאמת הטרמפולינה לצורכי הלקוח

טרמפולינות BERG FAVORIT שונות זו מזו בקוטר שלהן. יש להבדיל בין טרמפולינה ל- 1-2 ילדים לבין טרמפולינה מרובת קופצים: ניתן לרכוש טרמפולינה בקוטר 2.7 מטר, 3.3 מטר, 3.8 מטר, ואפילו 4.3 מטר. עניין נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא מידת המקום הפנוי שיש לכם בחצר. כמובן שחצר קטנה, במידות אורך ורוחב של 2.5 מ' לא יספיקו להצבת טרמפולינה, וגם אם יש לכם חצר במידה גדולה – ייתכן ותבקשו להשאיר מקום פנוי. יש לקחת שיקולים אלו בחשבון בעת רכישת טרמפולינה. הטרמפולינות כולן כוללות סולם עלייה אליהן, מצוידות ברשת הגנה, ובעלות תו התקן ההולנדי THE SAFEST CHOICE לבטיחות.
למידע נוסף על רכישת טרמפולינה, או לייעוץ בנושא –
צרו קשר!

למידע נוסף על טרמפולינות ברג לחצו כאן!
ילדה קופצת על טרמפולינה בחצר
מאמרים נוספים - טרמפולינות לכושר והנאה, טרמפולינה גדולה, טרמפולינה לחצר- שילוב של כושר ובילוי, טרמפולינה - מחיר משתלם, טרמפולינה בעידן המודרני, טרמפולינה לחצר, טרמפולינות, על טרמפולינות, על טרמפולינה לחצר