טרמפולינה והתפתחות הילד

 
מהי הדרך הנכונה לפתח אצל הילדים הרגלי יציבה נכונים, כוח, סיבולת שריר, סיבולת לב ריאה ושעות רבות של הנאה, לאורך שנים אין ספור של חוויות ילדות בלתי נשכחות? אם יש לכם חצר – טרמפולינה לחצר שלכם היא הדרך האידיאלית להקנות לילדים כל זאת – ועוד!
משטח קפיצה כמו טרמפולינה לחצר מהווה מתנה בלתי נשכחת מכם לילדים שלכם, גם בעת שהם מתבגרים. המתנה גם מספקת להם כייף בלתי נדלה, וגם מסוגלת להביא אותם לכושר שיא ברמה של ילדים המשחקים בנבחרות ספורט לנוער. קפיצה בטרמפולינה מאפשרת לילדים לפתח באופן מידי את שרירי הרגליים, לגרום לתנועת רגל קלילה כנוצה גם כשהם מחוץ לטרמפולינה, ולפתח סיבולת לב ריאה – כלומר את הכושר שלהם לספוג מאמץ רב לפרק זמן ממושך.
על מנת לממש את השאיפות הללו הלכה למעשה, נדרש מוצר איכותי, אשר איכותו מוגנת בתווי תקן מובילים. טרמפולינה לחצר מדגם BERG FAVORIT תוצרת ברג תספק זאת עבורכם באופן מושלם!

טרמפולינה לחצר המעוגנת בתווי תקן

הטרמפולינה מצוידת בתווי תקן הולנדיים וכלל אירופאים לאבטחת איכות. התווים מאשרים כי מדובר במוצר הקפיצה הבטוח ביותר, ולא בכדי: המוצר עטוף ברשת הגנה המיתמרת לגובה 1.9 מטר. הרשת אינה רק גבוהה היא גם חזקה, וגם אינה בולמת בחוזקה את הנפגש איתה: נוצר מגע מינימלי בלבד, אשר דואג להחזיר את הקופץ אל משטח הקפיצה ללא שימוש בכוח רב. בנוסף, הקפיץ האחראי על פעולתה של הטרמפולינה הוא מדגם Goldspring+, הקפיץ היחיד שמספק גם עמידות רבה למשקל, וגם קפיצה גמישה וקלה.

נתוני הטרמפולינה

הטרמפולינה מצוידת בסולם טיפוס המאפשר גישה נוחה אל חלקה הפנימי כאשר בנוסף לכך, ניתן לרכוש דגמים לפי קוטר מעגל הקפיצה. מומלץ לעשות זאת בהתאם לצרכים שלכם: אם תבקשו להשאיר בחצר מקום רב לפעילויות נוספות – למשל להצבת פינת קפה סמוכה, בריכה או צעצועים נוספים, מוטב לרכוש דגם קטן. אם ברצונכם ליצור משטח קפיצה מרובה משתתפים – יש עדיפות כמובן לדגם גדול. טרמפולינה לחצר ניתנת לרכישה בגדלים 2.7 מ', 3.3 מ', 3.8 מ', או 4.3 מ' – כך שבכל מקרה – אתם מכוסים!

לכל הפרטים על טרמפולינה לחצר תוצרת BERG נא ללחוץ כאן!

למאמרים נוספים על טרמפולינות ומוצרי חברת ברג בישראל לחצו כאן!

למידע נוסף על רכישת טרמפולינה, או לייעוץ בנושא – צרו קשר!
ילד קופץ על טרמפולינה של חברת ברג
מאמרים נוספים - טרמפולינות לכושר והנאה, טרמפולינה גדולה, טרמפולינה לחצר- שילוב של כושר ובילוי, טרמפולינה - מחיר משתלם, טרמפולינה בעידן המודרני, טרמפולינה לחצר, טרמפולינות, על טרמפולינות, על טרמפולינה לחצר