טרמפולינה ביתית לטיפוח הכושר הגופני והשבחת שעות הפנאי

טרמפולינה ביתית אינה רק מתקן שעשועים לילדים. הטרמפולינה מהווה מכשיר ספורט אולטימטיבי אשר גם מספק הנאה לילדים וגם תורם לחיזוק הכושר הגופני הלכה למעשה. אך כדאי לקחת בחשבון כי בחירת טרמפולינה איכותית נעוצה במספר פרמטרים אשר חשוב להכיר מקרוב.
מעל הכל – איכות. אחד הדברים הראשונים ששמנו עליהם דגש. והאיכות הגבוהה ביותר נמצאת רק בטרמפולינות של BERG, חברה הולנדית אשר מהווה ספינת דגל בתחום הטרמפולינות. טרמפולינה של BERG היא היחידה שגם תערב לביטחונכם ובטחון ילידיכם, וגם היחידה שתספק משטח קפיצה קל, לא מאמץ מפרקים גדול מדי.

טרמפולינה המצוידת במיטב מנגנוני הבטיחות

הטרמפולינה עטופה ברשת הגנה גבוהה אשר בולמת נפילה מהאוויר. משטח הטרמפולינה עבר מבחנים מחמירים מאד, בהם הוצבו עליו משקולות כבדות מאד למשך מספר ימים על מנת לוודא את עמידות המוצר כשהוא בשימוש ממושך.

הטרמפולינה שתדאג לכושר גופני ברמה גבוהה ללא מאמץ מפרקים

הבעיה בטרמפולינות, בדרך כלל, היא שכאשר הקפיץ שלהן חזק ויציב, נדרש מאמץ גדול על מנת לבצע קפיצה גבוהה ומרשימה, אך לא בטרמפולינה של BERG. טרמפולינת BERG מכילה אך ורק קפיצי Goldspring+, קפיצים מצופים אבץ, והיחידים מסוגם המשלבים עמידות וגמישות. הגמישות מאפשרת למתעמל לבצע קפיצה ללא הפעלת כוח מפרקים רב מדי – וכך גם נחיתה רכה.

טיפוח הכושר והשרירים באמצעות טרמפולינה

ניתן לטפח סיבולת לב ריאה אם מחליטים לקפוץ לזמן ידוע מראש. קפיצות רבות יוצרות מאמץ, והמשך קפיצה בזמן מאמץ הוא שמטפח סיבולת לב ריאה. כמובן שחשוב להתייעץ עם מאמן כושר מוסמך על זמן קפיצה מבוקר ותוכנית מוסדרת. קחו בחשבון כי באמצעות שימוש נכון בטרמפולינה, ניתן לחזק את שרירי הרגליים, בייחוד את שריר התאומים שבתחתית כל רגל. חיזוק התאומים משפר את תנועת הרגל וגורם לה להיות מהירה וקלה יותר.

הטרמפולינה והוואי חברתי

טרמפולינה יוצרת, כמובן, גם הוואי חברתי, במיוחד כשמדובר בילדים. בדרך כלל, כאשר ישנו בילוי משותף על הטרמפולינה זה תורם לגיבוש קבוצות חברים בפעילות משותפת ומהנה. בהקשר זה, ניתן לרכוש טרמפולינה על פי קוטר המעגל שלה: קוטר גדול יותר מעיד על משטח קפיצה גדול יותר. ניתן לרכוש אצלנו טרמפולינות בקוטר 2.7 מטרים, 3.3 מטרים, 3.8 מטרים ו- 4.3 מטרים, על פי דרישתכם.
לפרטים על רכישת טרמפולינה חייגו 03-9170555 או באתר!למידע נוסף ודגמי טרמפולינות לחצו כאן!
 

ילד קופץ על טרמפולינה
מאמרים נוספים - טרמפולינות לכושר והנאה, טרמפולינה גדולה, טרמפולינה לחצר- שילוב של כושר ובילוי, טרמפולינה - מחיר משתלם, טרמפולינה בעידן המודרני, טרמפולינה לחצר, טרמפולינות, על טרמפולינות, על טרמפולינה לחצר