טרמפולינה לחצר


טרמפולינה לחצר היא מוצר ספורטיבי המקובל לשימוש בבתי אב בהם יש ילדים( אך לא רק). התמורה שמחוללת הטרמפולינה בהרגליו הספורטיביים, בזכרונות הילדות וברוגע של הילד שלכם אינה ניתנת לכימות, אך היא בהחלט ניתנת להסבר מעמיק.
ובכן, ידוע כי ילדים רבים צריכים לפתח את רמת הכושר הגופני שלהם, שכן לא בשונה מחבריהם שנמצאים בחוגי ספורט – הם אינם מודעים לצורך הזה אך חווים את אותו הצורך לפרוק את האנרגיה העודפת שמצטברת אצל ילדים בכל הגילאים כמעט.

טרמפולינה לחצר תוצרת BERG עונה בדיוק על צורך זה, ויכולה להביא גם את הילד שלכם לרמת כושר מספקת ואף למעלה מכך, גם אם הוא מעולם לא ביקר בחוג כדורסל או כדורגל בתקופה האחרונה, לאפשר לו לנרמל את רמות האנרגיה האצורות בו – וכל זאת עם חיוך שלא יורד מהפנים!

טרמפולינה לחצר ופיתוח הכושר הגופני

טרמפולינה לחצר מסתמכת על פיתוח הדרגתי ונכון של כל השרירים הלוקחים חלק באנטומיה של הרגל: ככל שמתבצעות קפיצות רבות יותר, אך במינון נכון, הילד שלכם יכול לזכות בשרירים מפותחים ברגליו, ולנוע בקלות יתר גם כאשר הוא מחוץ לטרמפולינה. בפועל, הטרמפולינה מחזקת את שרירי הרגליים בעיקר בחלקם התחתון (שריר התאומים), ומאפשרת לילדים להשתפר בענפי ספורט נפוצים יותר לגילם כמו ענף הריצה – ואף טניס - משתי סיבות: הרגליים שלהם חזקות יותר, וסיבולת הלב-ריאה שלהם מפותחת יותר ומאפשרת להם, פיזית ומנטלית, לשרוד במהלך ריצה ארוכה או מאמץ מתפרץ.

מדוע לבחור במוצר של BERG?

ברג הנה מותג בינלאומי לתחום הטרמפולינות, שכן היא מצוידת במיטב מנגנוני הבטיחות, כולל בתווי תקינה מחמירים. חברה זו ערכה ניסויים ומבחני ריסוק לטרמפולינות שלה שכללו נשיאת משקלים של מאות ק"ג על גוף הטרמפולינה בהצלחה רבה. הטרמפולינה מורכבת מסולם טיפוס, רשת הגנה, ומשטח הקפיצה הגמיש והעמיד ביותר שתמצאו. כמו כן, הטרמפולינה ניתנת לבחירה לפי גדלים. ניתן להזמין טרמפולינה בקוטר מינימלי של 2.7 מ', ובקוטר מקסימלי של 4.3 מ'. ישנם ממדים נוספים הנמצאים ביניהם, אשר ניתן לרכוש בהתאמה אישית.
למידע נוסף על טרמפולינה לחצר תוצרת BERG הקליקו על הקישור שלפניכם!
ילדה קופצת על טרמפולינה בחצר
מאמרים נוספים - טרמפולינות לכושר והנאה, טרמפולינה גדולה, טרמפולינה לחצר- שילוב של כושר ובילוי, טרמפולינה - מחיר משתלם, טרמפולינה בעידן המודרני, טרמפולינה לחצר, טרמפולינות, על טרמפולינות, על טרמפולינה לחצר