טרמפולינות

 
מה לעשות כשהילד דבוק כל היום למסך המחשב או הטאבלט? האם יש דרך להניע לפעולה את דור הסמארטפונים וה-mp3 כך שיעסקו בפעילות גופנית מפתחת ומשפרת קורדינציה? ומה עם קצת סיבולת לב ריאה במקביל לפיתוח שרירי האצבעות המקליקות על העכבר והמקלדת כל היום?
ילדים רבים כמהים לפיתוח הכושר הגופני שלהם אך חסמים שונים מונעים מהם לעשות זאת. הראשון מביניהם – חוסר משיכה לספורט הקבוצתי: כדורגל וכדורסל. הנושא של מקובלות בחברה, וחוסר השתלבות בחלק הארי שלה מדיר לא מעט ילדים מענפים אחרים כגון טניס, שחיה, ריצה ועוד - מרצון או שלא מרצון. החסם השני – חוסר אטרקטיביות בחלק מהתחומים: קשה לשכנע ילד לא מאומן לעשות אימון ריצה שלא במסגרת שיעורי הספורט בבית הספר. בשונה מאלו, טרמפולינות BERG לשימוש ביתי הן מוצרים שעשרות עד מאות ילדים ברחבי הארץ נהנים מהם וחוזרים לכושר גופני ברמה טובה!

מהו סוד קסמן של טרמפולינות BERG?

טרמפולינות BERG הן בעלות מראה צעיר ורענן, כזה אשר יגרום לכל ילד לרצות להשתמש בהן כבר במבט ראשון. בנוסף, השימוש בהן בטוח ביותר, ויעיל ביותר הן לפיתוח הכושר, הן לחיזוק השרירים ברגליים, והן לפיתוח סיבולת לב ריאה ברמה גבוהה. הדבר מתבטא בקפיצים של Goldspring+, חברת הקפיצים המובילה בעולם המשתמשת בקפיצים מאבץ, שבנויים לשאת משקל של 50 ק"ג ומעלה. רשת ההגנה של הטרמפולינה אף היא חזקה, ובולמת את הקופצים ללא כאבים, ועם מינימום מגע. הרשת פרוסה לגובה רב המיתמר הרבה מעל 1.5 מ' ומונעת באופן אפקטיבי אפשרות לפגיעה כתוצאה מנפילה.

בחירת טרמפולינות והתאמתן לצורכי הלקוח

ראשית כל, מבחינת גובה, חשוב שיהיה מקום מוגדר להצבתן של טרמפולינות, שכן גובהן של הקפיצות הוא משמעותי, ולכן אסור להציבן בתוך הבית, או בחללים בהם אין תקרות גבוהות מאד. שנית, חשוב לדאוג למקום מתאים מבחינת אורך ורוחב מספקים. בד"כ יש צורך בחצר בעלת ממדים מספיקים בכל אחת מצלעותיה כך שהטרמפולינה תכנס בה בנוחות. בהינתן נתונים אלו, ניתן לרכוש טרמפולינות BERG FAVORIT בעלות קוטר 2.7 מ', 3.3 מ', 3.8 מ' או 4.3 מ' לפי בחירה. טרמפולינה גדולה מאפשרת כמות רבה של קופצים, ואילו טרמפולינה קטנה מאפשרת יותר מרחב פנוי בחצר ומתאימה לקופץ בודד... אשר נהנה הנאה רצופה!

למידע נוסף על טרמפולינות תוצרת BERG לחצו כאן!
ילדה קופצת על טרמפולינה בחצר
מאמרים נוספים - טרמפולינות לכושר והנאה, טרמפולינה גדולה, טרמפולינה לחצר- שילוב של כושר ובילוי, טרמפולינה - מחיר משתלם, טרמפולינה בעידן המודרני, טרמפולינה לחצר, טרמפולינות, על טרמפולינות, על טרמפולינה לחצר