מדוע לבחור תוצרת ברג?

מומחים ביצירת מתקני משחק מהנים


ברג מביאה עמה למעלה מ-20 שנות ניסיון בפיתוח, יצירה ומכירה של מתקני משחק מהנים לחצר! מכוניות הפדלים והטרמפולינות שלנו מבטיחות שנים של משחק מהנה ללא תקלות.

מובילים בחדשנות

צוות המעצבים והמהנדסים המנוסה שלנו עובד על בסיס יומיומי על שדרוג ושיפור המוצרים. באמצעות חדשנות בטכנולוגיה, איכות, בטיחות, קלות השימוש ועיצוב, אנו משפרים כל העת את מראה המוצרים, תפקודם, ואת קלות השימוש.
מפעל ברג
תוצרת הולנד

העיצוב והפיתוח של כל המוצרים נעשה על-ידי הצוות שלנו בברג. חלק ממכוניות הפדלים שלנו מיוצר במפעל שלנו בהולנד. איכות וגמישות הן הקו המנחה שלנו.


בטיחות קודמת לכל

ההורים אינם צריכים לדאוג ביחס לבטיחות המתקנים. הילדים יוכלו ליהנות ממשחק חופשי  ומהנה. בטיחות היא מילת המפתח ביחס לכל המוצרים של ברג, ושיקולי הבטיחות קודמים לכל – החל משלב הפיתוח המוקדם ועד שלב המוצר המוגמר.
מבחני הבטיחות של ברג

ברג היא מילה נרדפת לאיכות. אנו מאמצים סטנדרטים גבוהים של איכות עבור מוצרינו כדי שהילדים יוכלו ליהנות משנים של משחק והנאה. ברג מבצעת בקרת איכות פנימית לכל סוגי המוצרים, מכוניות הפדלים והטרמפולינות, במצבים קיצוניים. בנוסף למבחנים הפנימיים, מגישה ברג את מוצריה לגופים העצמאיים המבצעים בקרת איכות. כתוצאה ממבחנים אלה, זוכים המוצרים להסמכה בהתאם לסטנדרטים וחקיקה בינלאומיים. כמובן שהמוצרים נבחנים גם על-ידי המשתמשים עצמם: הילדים.

איכות הסביבה

כחברה גלובלית, נושאת ברג באחריות כלפי הסביבה. קיימות היא בין הדברים החשובים ביותר מבחינתנו ואנו עושים כמיטב יכולתנו להיות ידידותיים לסביבה עד כמה שניתן בפעילות שלנו. אנו בוחרים בקפידה את הצבע בו אנו משתמשים לצביעת המוצרים וגם את הרכיבים הסינתטיים של מכוניות הפדלים שלנו. מעבר לכך, אנו ממחזרים את חומרי הפסולת שלנו ככל האפשר.

חזון

ילדים הם העתיד.
באמצעות משחק משותף, מפתחים הילדים את יכולותיהם המנטליות והחברתיות. המוצרים של ברג, המיוצרים מחומרים אמידים, מאפשרים לילדים ליהנות ממשחק חופשי ובריא ומעודדים את היצירתיות.
אין גיל להנאה טהורה ממשחק.
 
המשימה

מטרתנו היא לאפשר לכמה שיותר ילדים לקח חלק באינטראקציה יצירתית ופעילה באמצעות שיטת עבודה בת-קיימא.
לכל ילד מגיע לשחק עם ברג
!
היבואן הרשמי והבלעדי בישראל של מוצרי ברג מהולנד