מכוניות לילדים
 
הילדים שלכם קטנים אבל כבר רוצים להיות נהגים? מחפשים דרכים שיאפשרו לכם לספק לילדכם חוויה כייפית בכל טיול מסביב לבלוק? זה הזמן לרכוש מכונית לילדים ולהפוך אותם לנהגים מאושרים – כבר בגיל צעיר! המגוון של סוגי המכוניות הוא עצום. מבחר כלי הרכב לילדים נע בין אופנועים ועד ג'יפים, כאשר כל ילד יכול לבחור את כלי הרכב המתאים לו והכי חשוב לנהוג בזהירות, לפתח תחושת התמצאות במרחב, עצמאות (תחת פיקוח, כמובן) וכן ללמוד לקבל אחריות.
צבעי הרכבים מגוון ומתאים לכולם, כך שילדכם יוכל לבחור את המכונית בדגם ובצבע הקוסמים לו ביותר... אחרי הכל, אנו בברג ישראל למדנו כבר מזמן כי המכוניות לילדים מעניקות להם שמחה רבה – ואל תטעו – המכוניות אינן רק לגדולים. מכוניות לילדים מתאימות אף לזאטוטים מגיל שנה ומעלה.
אנו ממליצים לכם בחום: אל תפספסו את ההזדמנות לתת לילדכם את ההרגשה שהוא הנהג הכי טוב בבית. דמיינו את ילדכם באחד הדגמים הבאים:

טרקטורון ממנוע

אחד מסוגי הרכבים שניתן לרכוש לילד הוא טרקטורון ממונע. הרכב נראה בדיוק כמו טרקטורון אמיתי, רק בקנה מידה קטן יותר. הילד שלכם מקבל חוויה אדירה והוא יכול לראות את הרוכבים המבוגרים ולהרגיש בדיוק כמוהם. הטרקטורונים הממונעים, כמו יתר המכוניות לילדים אינם מגיעים למהירות גבוהה מדי ולכן בטיחותיים מאוד. יחד עם זאת, יש להקפיד על כל כללי הזהירות בעת השימוש במכוניות וכמובן לשמור על הילדים ולהיות צמודים אליהם.

רכב משטרה לילדים

אם הילד שלכם אוהב לשמור על החוק ולהילחם ברעים, יתאים לו מאוד רכב המשטרה. רכב המשטרה מתאים לילדים כבר מגיל שנה וחצי, ויש לו גלגלים רחבים מאוד המספקים יציבות מעולה. בנוסף לתאורה הרגילה הרכב מגיע עם סירנות בהן הילד יכול להשוויץ ולהרגיש ממש כמו שוטר אמיתי.
מכוניות לילדים זו מתנה נפלאה לכל ילד, רכב משטרה לילדים זו כבר המתנה המושלמת.

מכוניות לילדים של ברג - עשרות ומאות שעות של הנאה

אז אם הילדים שלכם חולי הגה זה בדיוק הזמן לקנות להם את המתנה המושלמת. מכוניות לילדים מכל הסוגים, כל הגדלים וכל הצבעים מחכים לכם עכשיו באתר ואתם לא רוצים לפספס את ההזדמנות הזו.

התקשרו עכשיו 03-9170555 ותתחילו להניע. המפתחות בפנים....
למגוון מכוניות פדלים לחצו כאן

להזמנות ומידע נוסף אודות מוצרי חברת ברג לחצו כאן

מאמרים נוספים אודות מכוניות פדלים -
ילדה רוכבת על מכונית פדלים באזי פיאט