מכוניות לילדים
 
אם גם אתם מעוניינים לקנות לילדים שלכם מכוניות איכותיות ממותג בינלאומי אמין, בטיחותי ומהנה במיוחד, מיד נסביר לכם על המאפיינים הכלליים כך שתדעו כיצד לבחור את המכונית לילד או לילדה שלכם בצורה מיטבית.
לכל התוהה – אין מדובר בסתם מכוניות צעצוע, אלא במכוניות שבהן הילדים יוכלו לנהוג בזמן אמת. ההנעה היא באמצעות פדלים מה שיוצר גם בטיחות וגם מאמץ ספורטיבי מסוים להנעת המכונית, אשר כה נדרש לילדים קטנים בתחילת דרכם.

מכוניות לילדים בגילאי 3-8

בסדרות מכוניות אלו ניתן למצוא גם מכוניות שהן לגיל הרך פר-אקסלנס: 2-5 שנים, וגם מכוניות לילדים גדולים יותר בגילאי 5-8.
למגוון מכוניות פדלים לחצו כאן

להזמנות ומידע נוסף אודות מוצרי חברת ברג לחצו כאן

מאמרים נוספים אודות מכוניות פדלים -
כך, למשל, בדגם BERG BUZZY הצהבהב, במידות 83 ס"מ אורך, 49 ס"מ רוחב, 50 ס"מ גובה, ובמשקל 7 ק"ג בלבד, מתאפשרת נסיעה איכותית במיוחד עבור פעוטות – גם קטנים במיוחד. הגלגלים עשויים מגומי ולא מפלסטיק, מה שמאפשר נסיעה חלקה ואיכותית ללא רעשים מהגלגלים.

לעומת זאת, דגם BUDDY FENDT מתאים לילדי הגילאים הגדולים יותר עד גיל 8. נתונים: 110x65x63 ס"מ, ובמשקל 18 ק"ג. הצמיגים נראים מחוספסים יותר, בעלי מראה המזכיר רכב של ממש ולא בצורה חלקה כמו דגם ה-BERG BUZZY. בנוסף, מכוניות לילדים מדגם זה מצוידות במנגנון BFR לשינוי כיוון הנסיעה ועצירה ללא עזיבת הפדלים.
מכונית פדלים באזי
מכוניות לילדים בגילאי 4-12

מכוניות אלו מכילות מספר דגמים אשר השוני בינם לבין הדגמים מהפסקה הקודמת מתבטא בגודל, ברוחב ואיכות הצמיגים, ובאפשרויות האקסטרים השונות שניתן לבצע איתם: נסיעה בהטיה מהירה, נסיעת שטח, וכו'. כך, למשל בדגם ג'יפ אדבנצ'ר (הרפתקאה של ג'יפ) ניתן ליהנות מצמיגים גדולים מאד, המעוצבים ממש כמו צמיגי ג'יפ לנסיעה בשטח, ובדגם SPORT ניתן לבצע סיבובים חדים ללא חשש. שני הדגמים מצוידים במנגנון BFR לשינוי כיוון התנועה ללא עזיבת הפדלים.
מכונית פדלים באדי פנדט
מכוניות פדלים מדגם ג'יפ
רכישת מכוניות לילדים הטובות בשוק

רכישת המכוניות מומלצת ביותר ב-BERG ישראל, המשווקת המורשית של המותג ההולנדי המוביל. אצלנו, תוכלו לצפות בדגמים השונים, ולרכוש גם עבור הילדים שלכם את מכונית החלומות שלהם, שתאפשר להם להרגיש ממש כמו גדולים – ועדיין לזכות בחוויית ילדות נהדרת שיקחו עמם לכל החיים!
לפרטים נוספים על מכוניות לילדים הקליקו לאתר המכוניות של BERG ישראל!