למגוון מכוניות פדלים לחצו כאן

להזמנות ומידע נוסף אודות מוצרי חברת ברג לחצו כאן

מאמרים נוספים אודות מכוניות פדלים -
מכונית עם פדלים מסוג BERG RALLY ORANGE

מכונית עם פדלים אשר מתאימה לילדים בגילאי 4-12 צבעה, כצפוי, כתום, והיא מתאימה לנסיעה בשטח בנוי ובמגרשי משחקים עירוניים. צמיגיה חלקים ביחס לשאר הדגמים, כמו דגם הג'יפ המכיל צמיגים מחוספסים. דגם כזה של צמיגים נקרא "צמיג פנאומטי". ההגה, וכסא הנהגמתכווננים. המכונית מצוידת במנגנון BFR לנסיעה קדמית, אחורית ועצירה מבלי לעזוב את הפדלים. מידותיה: 124x70x64 ס"מ, ומשקלה 25 ק"ג.

תוספות ואביזרים למכוניות פדלים

BERGניתן לרכוש מושב אחורי לנוסע נוסף, תא פלסטיק לאחסון חפצים, דגל של   ועוד שלל ציוד משלים. BERG ישראל היא המובילה בתחום מכוניות עם פדלים ומאפשרת התאמה אישית של מכונית לכל ילד. משנה לשנה, קולקציית הצעצועים של ברג תופסת תאוצה ונעשית למובילה וחלוצה בתחום. אחריות על המוצרים – מטעם חברת "ברג" העולמית בהולנד.
מכונית פדלים ברג ראלי כתומה
ואם אתם "ילדים" מתחת לגיל 99... יש לנו גם כמה דגמים של מכוניות במיוחד בשבילכם.
למידע על מכוניות עם פדלים לילדי כל הגילאים היכנסו לכאן או צרו קשר בטלפון 03-9170555!
ארגז ציוד מחובר למכונית פדלים
מכוניות עם פדלים
 
חיפשתם מכונית לילדים שהיא גם ריגוש, גם בטיחות, גם חווית ילדות בלתי נשכחת וגם חינוך לספורט ופעילות גופנית? מכוניות עם פדלים עונות על כל ההגדרות הללו – ועוד.
ראשית, מכוניות עם פדלים מעניקות לילדים שלכם תחושת עצמאות מגיל צעיר. שנית, יש לקחת בחשבון כי מכוניות אלו מעלות בקרבם של הזאטוטים שלנו את סף הבטחון העצמי ומאפשרים להם לתרגל התמצאות במרחב באמצעות נהיגה בטוחה ומהנה. על מנת לבחור ולהגדיר איזה סוג של מכונית תתאים לילדים שלכם, נספק מידע על מספר דגמים אשר חלקם אף יכילו מנגנון להעברת הילוכים – ממש כמו אצל הגדולים.
בציון כל דגם, נספק מידע על המידות ועל טווח הגילאים המומלץ. מוכנים? זה הזמן לחמם מנועים!
מכונית פדלים של חברת ברג עם שני מושבים