למגוון מכוניות פדלים לחצו כאן

להזמנות ומידע נוסף אודות מוצרי חברת ברג לחצו כאן

מאמרים נוספים אודות מכוניות פדלים -
מחפשים מתנה מקורית לילדים?
 
זה הזמן לגוון ולקנות לידיכם מתנה מיוחדת ביותר ותשמחו לגלות, שזו מתנה ממנה גם אתם תוכלו ליהנות!

מכוניות לילדים בגילאי 3-8

אופניים ליום הולדת זו מתנה לה כמעט כל ילד זוכה, ביום שמגיע לגיל הנדרש. אז אופניים – יש!
אך אם ברצונכם לרכוש מתנה מיוחדת מה דעתכם על גיוון ורכישת מתנה בעלת ערך מוסף? המתנה המושלמת שלא תשאיר את ילדיכם אדישים - מכוניות פדלים, הלהיט החם שכבש את המדרכות והשבילים – ואת לבבות הילדים!

סוגים של מכוניות פדלים

ישנם סוגים רבים של מכוניות פדלים המותאמים באופן אישי לגילאים השונים של ילדים. כך למשל אם ברצונכם לרכוש מכונית פדלים לילד בן שלוש תוכלו לבחור מבין המכוניות המיועדות לגיל המתאים. יתרון נוסף בקניית מכוניות פדלים הוא שהן אינן מיועדות אך ורק לשימושם של ילדים וכי ניתן לרכוש מכוניות פדלים המתאימות גם לבני נוער ומבוגרים. בקניית מכונית פדלים תוכלו גם אתם ליהנות ביחד עם ילדיכם ולצאת לטיול יחדיו בשבילים הקרובים לביתכם... ואם אתם מחפשים מעט אתגר ועניין נוסף, אתם יכולים לרכוש מכונית פדלים עם הילוכים.

תוספות ואביזרים

בעולם האמיתי, ניתן לשדרג מכוניות בדרכים שונות ולהוסיף להן תוספות שיעלו את ערכן ויהפכו אותן ליותר מיוחדות. ובכן, גם את מכוניות הפדלים אפשר לשכלל וניתן להוסיף לדגם הבסיסי אביזרים שונים.
למכוניות הפדלים מגוון תוספות ואביזרים נלווים ובין התוספות שקיימות אפשר לבחור במושב נוסע נוסף, בשני מושבים צמודים, בקופסת ציוד בה תוכלו לשים את כל הציוד הנדרש ובנגרר המיועד להעמסה של חפצים יותר גדולים. כמו כן ניתן להוסיף לדגם הבסיסי גם כף הרמה, עגלת עמידה, מנורה ודגל - ואם ברצונכם לשמור על המכונית מכל משמר - ניתן להוסיף לה גם כיסוי.
כמובן שאפשר לשלב בין התוספות והאביזרים הנלווים ובכך להפוך את מכונית הפדלים שלכם למכונית חלומית.

ברג ישראל - מכונית פדלים חלומית ברמה בינלאומית

מעוניינים לרכוש מכוניות פדלים? צרו קשר עוד היום מרכז ההזמנות הארצי של ברג ישראל בטלפון 03-9170555 ובחרו את המכונית המתאימה לכם ביותר.
מכוניות פדלים מבית ברג ישראל הינן איכותיות במיוחד ועומדות בסטנדרטים של איכות ובטיחות בינלאומיים.
למידע נוסף על סוגי המכוניות והאביזרים הנלווים לחצו כאן וצפו בקטלוג המוצרים.