טרמפולינה


אם חיפשתם להתייעץ בנוגע לטרמפולינה המתאימה לצורך שלכם, או לרכוש טרמפולינה איכותית ובטיחותית שתוכלו להשתמש בה בהנאה ולמשך זמן רב, יש סיבה טובה לכך שהגעתם לעמוד זה. ואם גם אתם חיפשתם מתנה מיוחדת באמת עבור הילד שלכם, טרמפולינה של ברג תהיה מתנה בלתי נשכחת אשר הילד שלכם ישתמש בה לאורך הילדות, במיוחד אם הוא (או היא) צעיר באופן יחסי ועוד צפוי לגדול אצלכם למשך עשור ויותר. טרמפולינה של ברג אינה עוד טרמפולינה מתוצרת המזרח: זהו מוצר איכות אשר עומד בתקינה האירופאית המחמירה ביותר לבטיחות ולגהות, וחשוב מכך – מספק לילד שלכם חוויה בריאה וספורטיבית. זהו דגם הטרמפולינה היחיד אשר על גבו הילד שלכם יכול לנתר לגבהים עצומים מבלי להתאמץ הודות לרכיבי הקפיצה האיכותיים שניתן למצוא בשוק – ולנחות בבטחה וללא פגע, תוך שמירה על בריאות המפרקים ועל רוח הספורט.
 אבטחת הילד בעת הקפיצה

ברג ההולנדית דאגה במיוחד לנושא הבטיחות. בהתאם לכך, הטרמפולינה מתוצרתה מצוידת ברשת הגנה סביבה אשר מתנשאת לגובה רב של מעל 1.5 מטרים. רשת הגנה זו מגינה על הקופץ וגם עושה זאת ברכות וללא כאבים. כך, מובטחת גם קפיצה בטוחה וגם ללא צורך לחשוב על כיווני קפיצה מסוימים: ניתן יהיה לנתר על טרמפולינה זו בבטחה לכל כיוון בלי להיפגע!

טרמפולינה בעלת קפיץ איכותי מאבץ

קפיץ Goldspring+ שהוא חלק מטרמפולינה זו הוא הרכיב שאחראי ישירות על הקפיצה. עם קפיץ זה ניתן לשאת משקל של 50+ ק"ג, אף על פי שבמבחני הריסוק למוצר נוסתה משקולת במשקל 970 ק"ג והטרמפולינה אכן עמדה בכך בגבורה - ואף נשארה שלמה לאחר המבחן אשר נערך בהולנד.

מוצר איכות השומר לילד שלכם על הכושר והבריאות

קפיצה בטרמפולינה מבטיחה כושר גופני ברמה מספקת, ואף הולכת וגוברת, וכן סיבולת לב ריאה מפותחת ושרירי רגליים חזקים. מעבר לנושא השרירים, הרגליים יהיו קלות בהרבה לאחר אימון על טרמפולינה – יתרון שהטרמפולינה מאפשרת לקופץ בה לקחת איתו לכל מקום. למשל, אם הילד שלכם יצטרך לרוץ בבית הספר הוא יבצע את הפעולה בקלות יתר הודות לרגליים הקלות שהוא יפתח וכשהוא קופץ על טרמפולינת Berg Favorit – הוא לא ירצה להפסיק!

למידע נוסף על רכישת טרמפולינה, או לייעוץ בנושא – צרו קשר!

למידע נוסף על טרמפולינות ברג לחצו כאן!
ילדה קופצת על טרמפולינה
מאמרים נוספים - טרמפולינות לכושר והנאה, טרמפולינה גדולה, טרמפולינה לחצר- שילוב של כושר ובילוי, טרמפולינה - מחיר משתלם, טרמפולינה בעידן המודרני, טרמפולינה לחצר, טרמפולינות, על טרמפולינות, על טרמפולינה לחצר